Mergi la conţinutul principal

București, 16-19 octombrie, 2019

Pentru mai multe detalii dați click pe link-ul de mai jos:

A apărut cartea „Joaca de a vorbirea cu copiii hipoacuzici” Dobândirea timpurie a vorbirii și auzului: un manual pentru părinți de Gisela Batliner, în limba română cu recomandarea terapeuților pentru copii cu implant cohlear, Dr. Uwe Martin și Sigrid Martin.

Ședința ordinară a Adunării Generale a Asociației Perspective pentru Copiii Hipoacuzici în Iași, 17 martie 2019, ora 11

Workshop cu participare internațională

5-9 Februarie 2019, Vulcan, Județul Brașov

O discuție profesională despre terapia centrată pe copil, cu implicarea familiei

A apărut Newsletterul EURO-CIU, martie 2018.

„GÂNDURI, SUNETE, ÎN PERSPECTIVĂ…” a avut loc în perioada 16-18 octombrie 2016, în localitatea Vulcan, judeţul Brasov.

„GÂNDURI, SUNETE, ÎN PERSPECTIVĂ…II”  a avut loc în perioada 11-13 noiembrie 2016, în localitatea Mediaș, judeţul Sibiu.

Este un eveniment unde se vor strânge toate asociațiile și părinții cu copii purtători de implant cochlear sau proteze auditive.

Ședință extraordinară a Adunării Generale a Asociației Perspective pentru Copiii Hipoacuzici, 16 martie 2017, ora 17, Brașov.